Almei Kadınlar Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş Kız Düğün Gelin Çiçekler için Kostüm Takı Mor Rhinestone T493

Yeni ürün

Stokta var

₺21.69

Ucuz Almei Kadınlar Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş Kız Düğün Gelin Çiçekler için Kostüm Takı Mor Rhinestone T493, Satın Kalite Kolye Kolye doğrudan Çin Tedarikçilerden: Almei Kadınlar Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş Kız Düğün Gelin Çiçekler için Kostüm Takı Mor Rhinestone T493

Almei Kadınlar için Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş 925 Düğün Gelin Çiçek Kostüm Takı Mor Rhinestone T493
Almei Kadınlar için Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş 925 Düğün Gelin Çiçek Kostüm Takı Mor Rhinestone T493
1.
Q: ben senin distribütörü olmak veya damla nakliye yapmak istiyorsun?
A: Evet, biz her müşterilere teklif ücretsiz nakliye ve damla nakliye. tüm kontrol edebilirsiniz bizim fotoğrafları bizim albümünden
bize e-posta bırakın lütfen, ve biz size tüm katalog göndereceğiz
2.
Q: Ne ben koruma süresi kapalı olacak.
A: Biz dürüst ve ciddi satıcı vardır. Biz saygı her müşteriler TANRı gibi. Ancak bizim kar çok küçük ve uluslararası nakliye istikrarlı değildir. Bazen ulaşım sırasında gecikme olacak. So bizim iş ve anlamak lütfen amacıyla paranızı korumak için emniyet bulursanız, koruma süresi kapalı, uzatmak için bize sorabilirsiniz daha fazla zaman sizin için.
3.
Q: 3 aydan Fazla geçti, ama ben hala benim mal alamadım. What ben olacak do?
A: İlk resmi web sitesi izleme gelen mal izleyebilirsiniz lütfen. paket yerel postane, gidin lütfen kendiniz onları almak. paket kayıp, bizimle irtibata geçiniz.
4.
Q: Ne yapmalı diamonds eksik veya küpe damızlık bent olduğunu.
A: Öncelikle, lütfen e-posta için bize resim 276598151 (at) qq.com, daha sonra ise bizim hata, Biz sizin yeni bir yenisini gemi olacak sipariş veya telafi senin kaybetmek.

Etiketler: Ucuz Almei Kadınlar Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş Kız Düğün Gelin Çiçekler için Kostüm Takı Mor Rhinestone T493, Yüksek Kalite Almei Kadınlar Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş Kız Düğün Gelin Çiçekler için Kostüm Takı Mor Rhinestone T493, Çin Kolye Kolye Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 11cm x 11cm x 11cm (4.33in x 4.33in x 4.33in)
metal renk Platin Kaplama
Ana Taş Renk Beyaz, Mavi, Pembe, Mor
öğe Türü Kolye
İnce veya Moda Moda
zincir Tipi Twisted Singapur Zincir
Şekil \ desen bitki
Model Numarası Women's Necklaces
stil klasik
Kolye Türü Kolye Kolye
cinsiyet Kadınlar
Kolye Boyutu 16*25 mm
malzeme Taşlı
Marka Adı Almei
Metal Türü Gümüş
Uygunluk Fashion Jewelry
fonksiyon Fashion Jewelry
Ring size 16*25 mm
Stone size and quantity 59pcs
Packing and gift Organza bag packing and extra surprised gift
Flowers Necklace with crystal Necklaces Female
Fashion Pendants Necklaces Lotus Necklace
Length 50cm

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Almei Kadınlar Kolye Moda Büyük Kristal Kolye Gümüş Kız Düğün Gelin Çiçekler için Kostüm Takı Mor Rhinestone T493

İlgili ürünler

geribildirim olumsuz veya nötr geribildirim vermek çok ciddi bir tutum ve biz emin olun biz negatif geribildirim ayrılmadan önce sorununuzu çözebilirsiniz. tüm öğeleri iyi kalitede. ben benim ürün ve hizmet gibi diliyoruz. bana ...

₺15.21

Moda uzun kazak zincir kolye vintage takı kolye ve kolye kızdırma kolye kadınlar için noel hediyesi

₺4.19

Durum: % 100% yepyeni miktar: 1 adet renk: resim gösterisi olarak boyutu: uzunluğu: 69 + 8 cm kolye: 6.5 cm x 3.5 cm dönüşüm: 1 cm = 0.39 inç/1 inç = 2.54 cm uyarı: 1. nedeniyle ışık ve ekran farkı, öğe...

₺12.16

açıklamamoda paslanmaz çelik gümüş kül kolye kremasyon takı renkli taş urn/cenaze kolye kolyemalzeme: paslanmaz çelikmetal renk: resim olaraktaş: yukarıdaki videolarına olaraknakliyenakliye yolları size kalmış, biz ...

₺19.02

(min. order $10) 1 strand güzel toptan kırmızı akik yuvarlak kolye 17.5 inç img7873  ürün açıklamasıboyutu:   16x6 m mmiktar: 1 strandmalzeme: kırmızı akik1. soru: minimun sipariş nedir?min. order 5 usd, ...

₺24.97

======= bizim www1.pazarfiyat.shop mağaza hoş geldiniz! =======ürün açıklamasıboyutu: dia: 2.5 cm ile 50 cm zincir (ekstra zincir 5 cm) (herhangi bir boyut gerekiyorsa, lütfen bize ulaşın) (1 inç = 2.54 cm) adedi: 1 adet ...

₺10.14

ücretsiz kargo 2014 moda kadın kolye şeker renk kolye metal zincir kolye 3 renk ödemealibaba emniyet ödeme;nakliyedikkat, lütfen! biz uluslararası satıcı çin anakara. lütfen sabırlı olun! genellikle teklif standart ulus...

₺25.12

geribildirim veren negatif veya nötr geribildirim çok ciddi bir tutum ve emin olun çözebilirsiniz sorununuzu negatif geribildirim ayrılmadan önce. tüm öğeleri kaliteli. ben diliyorum gibi benim öğeleri ve hizmet. yaz...

₺7.62

ücretsiz kargo kadınlar için 925 gümüş cz taş kolye kolye takı biz toptancı ve perakendeci için gümüş takı çin'de. 100% 925 gümüş yapılan ürünler.1. a liexpress aşağıdaki ödeme yöntemleri kabul:visa, mastercard, qiwi, weste...

₺54.82

adı: şeffaf kedi kolyekolye boyutu: 95mm * 65mmağırlık: 20gzincirinin uzunluğu: 45 cmbir tarafı desen, diğer tarafı beyaz

₺15.21

durum: % 100% yepyeni ve yüksek qualtiymalzeme: çinko alaşım + camuzunluk: 45 + 5 cmpaket: opprenk; gümüşmiktar: 1 adet  tüm resim gerçek, don 't kalitesi hakkında endişeli.güzel ve moda, sizin için...

₺9.72

Usd 1.44 /adet usd 0.88 /adet usd 1.94 /adet usd 3.34 /adet usd 2.75 /adet usd 1.00 /adet usd 1.45 /adet usd 2.55 /adet

₺5.98

biz 3 iş günü içinde tüm siparişler gemi.kargo via izlenebilir kayıtlı sonrası posta, değil ekonomi sonrası.kolye: 67*59mm (w * h) ağırlık: 55gtwisted uzun zincir: 600*3mmyüksek kalite 316l paslanmaz çelik yapılmışyükse...

₺31.53

arkadaşım bizim mağaza ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, biz zaman için teşekkür ederim 1: herhangi bir ihtiyaçları varsa, için lütfen bize ulaşın ve biz çalışıyoruz 100% müşteri memnuniyetidir. 2: eğer uzun...

₺25.50

yeni varış 1*1 inç ücretsiz gemi 100 adet çok büyük boy kalpleri bant anne kristal kalp kolye kolye anneler günü hediyesi    diğer birçok stilleri, gerekiyorsa diğer stilleri veya mix stilleri, pls eğer serbestçe bana u...

₺371.68

u nique h andmade boho chic norveç lundehund kolye kadın ve erkek hediye takı kolye -- 12 adet/grup (6 renk serbest seçim)norveç lundehund kolye hayvan kolye hediye kolye parti kolye kadın kolye benzersiz el yapımı kolye mo...

₺49.48